PLAYSTATİON KİRALAMA İZMİR

Playstation Kiralama İzmir

Oyun sektörü zaman ilerledikçe daha da hızlı bir yükselişe geçti. Atari ile başlayan sanal oyun, günümüzde her eve gelmiş bulunuyor. Telefon, bilgisayar ve oyun konsolları ile oynanan bu oyunlar her cinsiyet ve yaş grubu için uygundur. Sony markası ise üretimini yaptığı Playstation ürünleri sürekli olarak geliştirmektedir. Playstation, hoş tasarımı ile oldukça güzel bir görüntü verir. Oldukça hafif olması da tamamen oyuncuların isteğine bağlı olduğunu belirtir.  Bunun yanında içerisinde barındırdığı özellikler de yine böyledir. Playstation hemen hemen her insana hitap eder. Sadece erkeklerin oynayabileceği oyunların dışına çıkarak kadınların da oynayacağı oyunları barındırır. Bu da aslında üretimin tamamen tüketicinin duygu ve isteklerine uygun olduğun gösteriyor. Tüm bunların yanında Playstation fiyatları da son zamanlarda oldukça fazla artmıştır. İnsanların iş ya da eğitim stresinden sıyrılarak daha eğlenceli zamanları playstation ile geçirebilir.

Fakat oyun salonları bu stresi atmak için yeterli olmuyor. Yine tüm dünyada etkisini hala sürdüren COVİD-19 salgınından dolayı da playstation salonları bulaşıcılığın yüksek olduğu yerler arasındadır. Cihaz satın alınması da güç bir durum haline gelmiştir. Playstation kiralık ya da İzmir Playstation kiralık gibi aramalar internet ortamında sık sık yapılır. Bu da aslında oyun konsollarına olan rağbetin en büyük göstergesidir. İzmir ili bu konuda oldukça avantajlı bir konumdadır. Türkiye’nin en büyük şehirlerin birisi olan İzmir kentinde Playstation kiralama oldukça basit bir işlemdir. Konsol Tayfası bu konuda ihtiyaçlarınızı giderecektir. İzmir’in hemen hemen her yerine kiralama hizmeti veren firma işini tecrübe ve disiplinle yapar. Oyun salonlarında kısa süreli oyun oynamak yerine ailenizle ya da arkadaşlarınız ile evde, eğlenceli bir ortamda oyun oynama zevkini yaşayabilirsiniz. Sizler de kısa bir araştırma yaparak Playstation kiralayabilir ve oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Kolsol Tayfası Ne İş Yapar?

Konsol Tayfası 2008 yılından bu yana cihaz kiralama hizmeti verir. Zaman geçtikçe firma da kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. Günümüzde Sony markasının en önemli ürünlerinden olan PS4 ürünlerinin kiralamasını yapar. Kiralık playstation cihazları ile oyun tutkusunu evlere kadar getirir. Salgın hastalıktan dolayı oyun salonlarına gidemeyen insanlar için oldukça avantajlı bir konumda yer alır. Firma, şuan sadece PS4 cihazları üzerinde bir kiralama yapsa da yakın bir zamanda ürünleri arasına PS5 cihazlarını da ekleyecektir. İzmir kiralık playstation cihazlarına sizler de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmanın web sitesi üzerinde içerisinde bulunan oyunlara da bakabilir ve onların kiralamasını da yapabilirsiniz.

Hemen hemen her insana hitap eden bu oyunlar ile sizler de yorgunluğunuzu atacaksınız. Ayrıca çoklu ortamlar için firma sizlerin taleplerine göre 4 kontrol kolunu da cihaz ile beraber verir. Böylelikle arkadaş ya da aile ortamında doya doya oyun oynayabilirsiniz. Üstelik Playstation cihazları sadece oyun oynamak için değil müzik dinlemek ve film izlemek için de uygundur. Sahip olduğu özellikleri ile birçok farklı şekilde kolaylıkla kullanılabilir. Eğer böyle bir amaç için de kullanacaksanız cihazı kurulumuna gelen personel sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Nerelere Playstation Kiralaması Yapılır?

İzmir ülkemizin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Böyle olunca da şehrin özel istekleri olabilmektedir. Bunlardan birisi de eve direkt hizmet götürmektir. Oturduğunuz yerde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Firma cihazın uygunluk durumuna göre en erken zamanda (genel olarak aynı gün) cihazı sizlere teslim eder. Cihazı teslim ederken sizlere her türlü bilgi firma personelleri tarafından verilecektir. Bunun yanında gerekli olan her türlü ara kablosunu da cihaz ile beraber verir. Fakat siparişinizi oluşturmadan önce televizyonunuzun HDMI destekli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

HDMI destekli olmayan televizyonlarda cihaz çalışmamaktadır. Genel olarak günümüzde her TV modelinde bulunur. HDMI kablosunu da firma getirecektir. Cihazın teslim alma aşamasında da sizler yine yerinizden kalkmadan firma kendisi gelip alacaktır. İşte İzmir şehrinde hizmet verilen ilçeler: Alsancak, Bostanlı, Göztepe, Konak, Üçkuyular, Gaziemir, Balçova, Buca, Hatay, Mavişehir, Narlıdere, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Karabağlar, Menemen, Bornova, Şirinyer.  Tüm bu ilçelerden arayarak ev ortamında oyun zevkini yaşayabilirsiniz.

Playstation Kiralama Ücretleri

Playstation kiralama fiyatı genel olarak belli kriterlere göre farklılık gösterir. Tüm bunların yanında fiyatlar yine de oldukça caziptir. Hizmeti direkt evinize kadar getiren firma sizlere her türlü avantajı da sunar. Kiralık Playstation fiyatları kiralayacağınız cihaza göre değişir. Bunun yanında hangi oyunları ya da kaç tane oyunu seçeceğiniz de oldukça önemlidir. Çünkü her bir oyunun kendine göre belli bir fiyatı vardır.

Oyun için kaç tane kontrol kolu talep ettiğiniz de fiyatların değişmesine neden olur. Tüm bunların yanında cihazın kaç gün sizlerde kalacağı da önemlidir. 7 gün ve üstü siparişlerde firma sizlere belli bir indirim yapar. Sizler de konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için firmanın iletişim kanallarından herhangi birini kullanabilirsiniz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

İzmir’de Playstation Oyun Severler ve Gamerlar, Playstation Kiralama Hizmetinten Memnun Kalmadığınız Takdirde Ücretinizi Anında İade Ediyoruz. Müşteri Memnuniyeti Prensibimizle Sizlere Bir Haftalık Playstation Kiralama Hediye Ediyoruz.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR…

İzmir’de Playstation Kiralama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ve Semtler

AlsancakBalçovaBayraklı
BostanlıBucaÇiğli
GöztepeHatayKarabağlar
KonakMavişehirMenemen
ÜçkuyularNarlıdereBornova
GaziemirKarşıyakaŞirinyer

Bölgelerden vereceğiniz siparişleri adresinize getirelim.

Uzun Süreli Playstation Kiralama Taleplerinizde Özel İndirim Uygulanmaktadır.

Bulunduğunuz Şehirde Bayimiz Olmak İstiyorsanız info@konsoltayfasi.com adresimize mail yazabilirsiniz.
Sizleri de KONSOL TAYFASI Ailesinde Görmekten Mutluluk Duyarız.