KonsolTayfası’nın Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı !


www.konsoltayfasi.com, Web Sitesi’nin sahibi “Vedat SARI” Gerçek Kişiliğidir. Bu web sitesinde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve bu web sayfasının sunumu “Vedat SARI” Gerçek Kişiliğinde olup açık kullanımı “Vedat SARI”dan lisans alan kuruluşların mülkiyetindedir. Öncelikle, Web Sitemizi ziyaretinizden mutluluk duyarız. Ancak sitemizi ziyaretiniz esnasında sitemizin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kabul etmiyorsanız lütfen derhal sitemizi terk ediniz.

Vedat SARI”dan, önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, bu web sitesindeki bilgilerin ya da bu siteye ilişkin her tür veritabanı ve software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle download’ı, gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, ancak, ticari olmayan kişisel ihtiyaç için önceden yazılı muvafakat alınmak suretiyle mümkündür.

Kurumsal Kimlik, Bir firmanın ismi, amblemi, satış ya da hizmet noktalarında, internette, taşıt araçlarında, (görsel kimlik) ve tüm tanıtım çalışmalarında kullanılan biçim, renk, şekil, dizayn ve stil bütünlüğü, hatırlanabilir karakteristik özelliklerinin ve onu diğerlerinden ayıran yeteneklerinin yazılması, ifadesi, tasarlanması, yansıtılması, firmanın somut kişiliğinin ortaya koyulmasıdır. Bu anlamda, “Vedat SARI” ‘Kurumsal Kimlik’ yetkinliğine sahip, farklılığını ve hatırlanabilirliğini tescil etmiş, ilk ve tek ticari firmadır.

www.konsoltayfasi.com, web Sitesi’nden izinsiz yapılacak alıntıların tespiti halinde alıntıyı yapan kişi veya kurumlar hakkında ilgili yasal mevzuat gereği Fikri Mülkiyet Haklarına aykırı davranışları nedeniyle ve ayrıca kopyalamayı yapan medyanın bağlı olduğu IP numarasına sahip kişi veya kurum ile kopyalanan veya yapılan alıntıyı yayımlayan web sitesinin yasal sahibi hakkında yasaların öngördüğü oranda Telif ve Tescil Koordinatörümüz aracılığıyla 2 ila 4 yıla kadar hapis ve ayrıca 200.000 TL. ile 500.000 TL.ye kadar maddi tazminat ve ceza davası açacağımızı tüm ilgililere duyururuz.