www.konsoltayfasi.com, Web Sitesi’nin sahibi “Vedat SARI” Gerçek Kişiliğidir. Bu web sitesinde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve bu web sayfasının sunumu “Vedat SARI”Gerçek Kişiliğinde olup açık kullanımı “Vedat SARI”’nın mülkiyetindedir. “Vedat SARI”dan, önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, bu web sitesindeki bilgilerin ya da bu siteye ilişkin her tür veritabanı ve software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kuruluşlarında kullanılmak suretiyle download’ı, gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, ancak, ticari olmayan kişisel ihtiyaç için önceden yazılı muvafakat alınmak suretiyle mümkündür. 
www.konsoltayfasi.com web Sitesi’nden izinsiz yapılacak alıntıların tespiti halinde alıntıyı yapan kişi veya kurumlar hakkında ilgili yasal mevzuat gereği Fikri Mülkiyet Haklarına aykırı davranışları nedeniyle ve ayrıca kopyalamayı yapan medyanın bağlı olduğu IP numarasına sahip kişi veya kurum ile kopyalanan veya yapılan alıntıyı yayımlayan web sitesinin yasal sahibi hakkında yasaların öngördüğü oranda Telif ve Tescil Koordinatörümüz aracılığıyla 2 ila 4 yıla kadar hapis ve ayrıca 200.000 TL. ile 500.000 TL.ye kadar maddi tazminat ve ceza davası açacağımızı tüm ilgililere duyururuz.

www.konsoltayfasi.com’un Amacı Nedir? 

www.konsoltayfasi.com’un amacı, oyun severler ve gamerlar doya doya oyun oynasınlar diye Kiralık PS4 ve PS5 oyun konsolu hizmeti veren Türkiye’deki ilk platformdur. 

Hangi oyun konsollarını kiralayabilirim?

Sony Playstation 4 ve Playstation 5 oyun konsolları kirayabilirisiniz.

Oyun konsolu kiralama ücretleri nelerdir?

Kiralama ücretlerini her ürünün altında ve içeriğinde detaylı fiyatları öğrenebilirsiniz.

Kiralama ücretlerini nasıl ödeyeceğim?

Kiralık Playstation Paketi ücretini;

KAPIDA NAKİT OLARAK ; Siparişiniz Firma çalışanlarımız yada kurye ile gün içerisinde stok durumuna göre kapınıza getirilir. Bu durumda siparişinizin parasını, ürünü getiren kuryeye nakit verebilirsiniz.

HAVALE-EFT İLE ; Firmamızdan banka havalesi/eft ile de sipariş verebilirsiniz. Havale ile siparişlerde teslimat bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize telefon aracılığı ile vermektesiniz.

Oyun konsolu ile birlikte kaç oyun kiralayabilirim?

Dilediğiniz kadar oyun kiralayabilirsiniz.

Kiraladığım konsol ve oyunları nasıl teslim alacağım?

Formda belirttiğiniz telefon numarasından siparişinizi teyit ederek Kiralık Playstation4 ve/veya Kiralık Playstation5 Paketinizi adresinize getiriyoruz, ardından kurulumu yapıp sizi eğlenceyle baş başa bırakıyoruz. Playstation4 Kiralama veya Playstation5 Kiralama bu kadar kolay.

Kiraladığım konsol ve oyunları nasıl teslim edeceğim?

Kiralama süresi bittiğinde, adresinize teslim etmiş olduğumuz Kiralık Playstation 4 veya Kiralık Playstation 5 Paketinizi sizi yormadan teslim ettiğimiz adresten geri alıyoruz.

Aracım var Oyun konsolunu kendim gelip alabilir miyim?  

Bizden daha önce en az iki kez oyun konsolu kiralamış iseniz gelip alabilirsiniz.

Hangi şehirler için hizmet veriyorsunuz?

Şu anda sadece İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Bursa, İzmir, Sakarya, Antalya, Konya, Adana, Mersin ve Aydın’da  hizmet vermekteyiz. Ancak; Altyapı çalışmaları halen devam etmekte olan pek çok yeni İl ve İlçede www.konsoltayfasi.com Bayileri çok yakında hizmete girecektir. Sizde bayimiz olmak istiyorsanız info@konsoltayfasi.com adresimize başvurabilirsiniz.

Playstation 4 veya 5 ile birlikte kaç controller / gamepad veriyorsunuz?

PS4 veya PS5 için 2 veya 4 adete kadar controller verebiliyoruz.

Organizasyon düzenlemek istiyorum, Playstation 4 veya Playstation 5 kiralıyor musunuz?

Organizasyonlar için kiraya veriyoruz. Ancak organizasyonlar için Kiralık Playstation 4 veya Kiralık Playstation 5 taleplerinizi en az 1 hafta önce yapmanız gerekmektedir.

Size nasıl ulaşabilirim? 

Bize, www.konsoltayfasi.com WEB Adresimizden, 
veya info@konsoltayfasi.com  e-mail adresinden de bize ulaşabilirsiniz.
Ayrıca 0532 325 61 56  ve  0532 775 73 98 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Televizyonumun HDMI özelliği yok, yine de Playstation 4 veya Playstation 5 kiralayabilir miyim?

HDMI özelliği olmayan TV’lerde çalıştırılması imkânsızdır.

Playstation 4 veya Playstation 5 yanında HDMI bağlantı kablosu getiriyor musunuz?

Sizin Playstation 4 ve Playstation 5 eğlencenizi en sorunsuz şekilde yaşamanız için gereken ne varsa, servis ekibimiz yanında getiriyor.

Gamepad’deki şarj durumunu öğrenmek.

PS 4 ve PS 5 kiralama yaptığınızda Gamepad üzerindeki Share butonuna basın ve bekleyin ekranda ne kadar şarjınız kaldığını gösteren cep telefonlarındaki gibi bir sembol belirecektir. Kiralık PS4 veya PS5 Gamepad şarjı bittiyse veya bitmek üzereyse şarja bağlayınız.

Işık Şovuna ne dersiniz.

Yeni update ile gelen hoş bir özellik bu. PS 4 PS 5 veya kiralama yaptığınızda Müzik dinlerken müzik menüsünde üçgene basın ve control panele gelin. Listedeki ikinci ikonu seçin ve X e basın. Çok hoş gezegen görüntüsü altındaki bu gösteriyi izleyerek keyfinize bakın. PS4 veya PS5 kiraladığınızda sadece oyun oynamak zorunda değilsiniz. Kiralık PS4 veya PS5 aldığınız zaman birazda müzik dinleyerek kiralık PS 4 veya PS 5 ‘in tadını çıkarmanızı öneriyoruz.

Slide Showlarınızı kişiselleştirin.

Foto slide showlarınız sırasında Sixaxis’deki sol stick resimlere zoom yapmanıza ve geçiş hızlarını belirlemenize yarar. Bu fonksiyon size iş sunumlarınızda ve organizasyon için PS 4 veya PS 5 kiralamalarınızda çok faydalı olacaktır.

PS4 veya PS5’inize takılan flash bellek veya kartların içeriğini görüntülemek.

Usb disklerinizdeki ya da kartlarınızdaki dosyalara bakabilmek için, menü option (menü ayarları) na girdiğiniz de üçgene basın ve displayall (hepsini göster) seçin. Bu sayede usb disk ya da hafıza kartınızdaki tüm verileri görebilirsiniz. PS 4 kiralama veya PS 5 kiralama yaptığınızda Bu fonksiyon size iş sunumlarınızda ve organizasyon için PS 4 veya PS 5 kiralamalarınızda çok faydalı olacaktır. Ayrıca, playstation 4 veya playstation 5 kiralama yaptığınızda kiralık playstation 4 veya kiralık playstation 5 iade ederken oyununuzun son durumunu ve skorlarınızı flash belleğinize kaydedip bir dahaki playstation 4 veya playstation 5 kiralamanızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Filmlerinizi bölge kodu olmadan izleyin.

Dvd’lerdeki bölge kodlarını unutun. Kiralık Playstation 4 veya Kiralık Playstation 5 paketinizdeki Blu-ray disc’ler bölge kodu olmaksızın çalışıyor ve gene dünyanın istediğiniz yerinden film siparişi verebilirsiniz. Ancak bazı yapımcılar bölge kilidi koyarak satabilir filmlerini o yüzden film disc’inin üzerinde region-free yazısına dikkat edin.

Bilgisayar olarak kullanmak mı?

Cevap basit. Playstation4 kiralama veya Playstation5 kiralama yaptığınızda Evet kullanabilirsiniz. Kiralık Playstation 4 veya Kiralık Playstation 5 için uygun olan tarayıcı yazılımını kolayca yükleyip ve klavye mouse setini usb’den bağlarsanız yeni bir bilgisayarınız olacaktır.

Internet browserın ’da birden fazla pencere açmak.

Browserınız açıkken üçgen tuşuna basın ve Open in newwindow (yeni pencere aç) deyin. Yeni bir sayfa için adres bilgilerini girebilirsiniz. Kiralık Playstation 4 veya Kiralık Playstation 5 paketinizde L3 ile sayfalar arasında dolaşabilirsiniz.