PLAYSTATİON KİRALAMA ANKARA

Playstation Kiralama Ankara

Playstation tanıtıldığı günden bu yana kendisini sürekli olarak yenileyen ve günümüzde en gözde teknolojik aletler arasında yerini alır. Oyun oynamak çocukluğumuzun en eğlenceli anlarındandır. Bu yaş ilerledikçe devam eder. Oyun oynama tarzı değişse de heyecanı hep aynı kalır. Sony Playstation de bu bilinçle her oyuncunun zevk ve taleplerine uygun olarak üretimini yapar. Zaman geçtikçe daha çok insana hitap eder. Üstelik artık konsol oyunları sadece erkeklere değil kadınlar da hitap etmektedir. Bünyesinde bulunan birçok farklı oyun ile her insana hitap eder duruma gelmiştir. Bu da aslında tamamen oyuncuların duygu ve taleplerine hitap ettiğinin göstergesidir. Tüm bunların yanında playstation fiyatları ise bir hayli yüksektir. Bu da bir oyun konsolu sahibi olmayı güç bir duruma getiri. Yine içerisinde olduğumuz salgın hastalık durumu da playstation salonlarını riskli hale getirmiştir. Covid-19 salgın hastalığı boyunca bu tür salonlarda oyun oynamak da ayrıca riskler taşır. Birçok farklı elin değdiği kontrol kollarına temas etmek risk barındırır. Bu da insanları, playstation kiralık veren firma arayışına iter. Bu firmalardan bir tanesi olan Konsol Tayfası firması ön plana çıkar. Aynı Sony Playstation ruhuna uygun olarak kendisini sürekli olarak geliştirir. Ankara gibi büyükşehirlerde de bu hizmeti vermek de yine birçok insana hitap etmesinin önünü açar. Ankara ülkemizin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Böyle bir ihtiyacı karşılamak ise belli bir disiplin ister. Firma sahip olduğu deneyim ile sizlere en iyi hizmeti verir. Ankara kiralık Playstation modelleri arasında sizler de araştırma yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara’nın Hangi İlçelerine Kiralama Hizmeti Verilir?

Ankara nüfus ve yüzölçümü olarak ülkemizin önde gelen ilçelerinden bir tanesidir. Kiralık playstation, salonlara gitmenize gerek kalmadan hizmeti ayağınıza getirir. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet götürmekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamız üzerinde sipariş oluşturmanızdır. 2008 yılından bu yana kiralama hizmeti veren firma işini disiplinle yapar. Ankara Playstation kiralık sayfası üzerinde oluşturduğunuz sipariş doğrultusunda cihazın uygunluk durumuna göre gün içerisinde sizlere teslim edilir. Kurulumu da yaparak ekip oradan ayrılır. Yine teslim alma sürecinde de sizler rahatsız olmadan ekip kendisi gelerek cihazı almaktadır.

İşte Ankara’da kiralama hizmeti verilen ilçeler: Anıttepe, Ayrancı, Balgat, Bahçelievler, Beşevler, Cebeci, Çayyolu, Dikmen, Eryaman, Etimesgut, Maltepe, Or-An, Ulus, Yenimahalle, Aydınlıevler, Batıkent, Beştepe, Bilkent, Çankaya, Emek, Esat, Etlik, G.O.P, Keçiören, Mamak, Seyran, Ümitköy. Ankara’nın birçok yerinde kiralayabileceğiniz cihazlar ile oyun oynamanın zevkini çıkaracaksanız. Sipariş verme aşamasından itibaren çok hızlı bir şekilde teslimat süreci devreye girer. Sizler de kısa bir araştırma yaparak ya da firmanın iletişim kanallarından bir tanesini kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Playstation Kiralamanın Faydaları

Playstation salonları oyun oynamak için ideal yerlerdir. Fakat pandeminin başladığı günden bu yana toplu alanlar risk altına girmektedir. Tüm dünyada hala etkisini sürdüren pandemiden dolayı ise playstation kiralama daha cazip kalmaktadır. Playstation kiralama Ankara gibi şehirler için daha ideal kalır. Böylelikle toplu alanların aksine evinizde ve hijyenik bir ortamda oyun oynama zevkini çıkarıyorsunuz. Sipariş oluşturmadan geri teslim almaya kadar oldukça hızlı bir süreç işler. Siz bu süreçte sadece evinizde kalarak oyun oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Kiralanan cihazlar PS4 cihazlarıdır. PS5 henüz çeşitlerimiz arasına girmese de yakın zamanda onlar da girecektir. Cihaz ile beraber talep etmeniz halinde 4 kontrol kolu da sizlere verilebilir. Böylece toplu olarak da oyunlar oynayabilirsiniz. Yine kiralanan cihazlar ile birlikte farklı oyunlar da talep edebilirsiniz. Her zevke uygun olarak oyun çeşitlerimiz bulunmaktadır. Fakat sipariş veremeden önce televizyonunuzun HDMI destekli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. HDMI destekli olması halinde HDMI kablosu olmasa dahi ekipler sizlere gerekli her türlü ara kabloyu temin eder. Sizler de kısa bir araştırma yaparak siparişinizi oluşturabilir ve kiralama işlemini başlatabilirsiniz.

Playstation Kiralama Ücretleri

Kiralık Playstation fiyatları genel olarak farklılık gösterir. Fiyatlar için kesin bir şey söylemek zor olsa da ücretler her bütçeye uygundur. Playstation kiralama fiyatı bazı kriterlere göre değişir. Bunların başında oyun için kaç adet kontrol kolu talep ettiğiniz gelir. Kontrol kolları fiyatların farklılık göstermesine neden olur. Yine cihazların kaç günlüğüne kiralanacağı da önemlidir. Çünkü kiralamalar günlere göre verilir. Bu da fiyatların değişmesine vesile olur.  Bununla beraber firmamız bünyesinde çok sayıda farklı oyun çeşidi de bulunur. Bu oyunlarda hangilerinin talep edildiği de fiyatları değiştirir. Konsol Tayfası firması sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Firmanın Playstationları 7 günden fazla kiralamak isteyenlere özel kampanyalar sunar. 7 günden fazla kiralamak isteyenlere indirimli fiyatlardan kiralama yapar. Sizler de kısa bir araştırma yaparak konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın kiralık playstationları arasında tercih yaparak oyun zevkini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Ankara’da Playstation Oyun Severler ve Gamerlar, Playstation Kiralama Hizmetinten Memnun Kalmadığınız Takdirde Ücretinizi Anında İade Ediyoruz. Müşteri Memnuniyeti Prensibimizle Sizlere Bir Haftalık Playstation Kiralama Hediye Ediyoruz.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR…

Ankara’da Playstation Kiralama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ve Semtler

Akdere                   AnıttepeAyvalı
AydınlıkevlerAyrancıBahçelievler
BalgatBatıkentBasın Evleri
BilkentBeşevlerÇayyolu
CebeciDikmenDemirtepe
DemirlibahçeEmekEtlik
EtimesgutEsatEryaman
GaziosmanpaşaGazi Mh.İvedik
İncirliKurtuluşKolej
Mehmet Akif Ersoy Mh.Mustafa Kemal Mh.Maltepe
NatoyoluOranOstim
Ragıp Tüzün Mh.SaimekadınSerhat Mh.
SeyranbağlarıSöğütözüTandoğan
Turan Güneş BulvarıTunalıÜmitköy
YaşamkentYeni Batı Mh. 

Bölgelerden vereceğiniz siparişleri adresinize getirelim.

Uzun Süreli Playstation Kiralama Taleplerinizde Özel İndirim Uygulanmaktadır.

Bulunduğunuz Şehirde Bayimiz Olmak İstiyorsanız info@konsoltayfasi.com adresimize mail yazabilirsiniz.
Sizleri de KONSOL TAYFASI Ailesinde Görmekten Mutluluk Duyarız.