PLAYSTATİON KİRALAMA ANTALYA

Playstation Kiralama Antalya

Günümüzün en güzel keyifli vakit geçirme aracı oyun konsolları ve bilgisayar oyunlarıdır. Arkadaş ortamında kıyasıya mücadele imkânını oyun konsolları ve PlayStation mümkün kılar. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana oyuncuları hızla artmaktadır. Devamlı olarak yeni sürümleri ve yeni güncellemeleri sunması ile de her geçen gün daha fazla kitleye hitap etmektedir. 

Günümüz şartlarında her evde bir PlayStation olması pek mümkün gözükmemektedir. Şayet bir evde mevcut ise gün geçtikçe çıkan yeni sürümlerinden edinme isteği de olmaktadır. Bu sebeple PlayStation oynamayı seven kişiler oyun salonlarını tercih etmektedirler. Fakat en keyifli PlayStation şüphesiz evde oynanandır. Ev rahatlığında PlayStation en son sürümünü oynamak isteyen oyuncular PlayStation kiralık cihazlarına yönelmektedirler.

Çünkü ev ortamında karşılıklı rekabet etmek, PlayStation salonlarına gitmekten daha cazip gelmektedir. Şimdilerde her ilde hatta birçok ilin birçok mahallesinde PlayStation kiralanabilecek yerler bulunmaktadır. Evde oyun oynamanın keyfini devamlı sürmek isteyenler için en güzel avantaj da oyun konsolunu istediği süre zarfında kiralamaktır. PlayStation kiralamak PlayStation satın almaktan daha fazla avantaj sunar.

Playstation kiralayarak rahatlıkla uygun fiyata evde oyun oynama zevkini çıkarabilirsiniz. Konsol Tayfası firması sizlere bu hizmeti Türkiye’nin birçok yerinde vermektedir. Kiralık Playstation hizmetlerinde Türkiye’de en çok kullanılan firmalardan biridir.  Konsol Tayfası firması sizlerin yorumları ve fikirleri ile daha da gelişmektedir. Antalya’da sizlere hizmet vermekten ve birçok avantaj sunmaktan mutluluk duyar. Sizlerde kolaylıkla hafta sonlarınızı, arkadaş buluşmalarını ve aktivitelerinizi eğlenceli hale getirmek için evinize Playstation modelini seçerek kiralayabilirsiniz.

Neden Playstation Kiralamalıyım?

Günümüzün en güzel stres atma yöntemi çeşitli oyunlar ile vakit geçirmektir. Özellikle okul çağındaki çocuklar için bir PlayStation oyunu, ödül olabilmektedir. Fakat aileler çoğunlukla çocuklarını bu salonlara göndermekten çekinirler. PlayStation kiralamak aileler için de bir avantajdır. Örneğin ödevini bitirmiş veya sınavdan yüksek not almış bir çocuğa Antalya kiralık playstation modelleri arasında bir tercih yapabilirsiniz. Bunun dışında arkadaşlarını evine davet etmek isteyip keyifli vakit geçirmek isteyen bir genç PlayStation kiralamaya yönelebilir. Hem de istediği sürümü istediği kadar kiralayabilir. PlayStation cihazlarında oynanabilecek bir sürü oyun mevcuttur. PlayStation kiralamak istediğiniz oyunu deneyimleme imkânını da size sunar. Çünkü günümüzde hem PlayStation hem de oyunlarının fiyatı oldukça fazladır.

Dolayısıyla bu da sınırlı oyun deneyimleme imkânını sunar. Fakat PlayStation kiralamak da birçok oyun deneyimleme imkânını bulabilirsiniz. PlayStation kiralamayı talep ettiğiniz takdirde gerekli bütün kablolar ile adresinize teslim edilir. Evde oyun keyfini süre bilmeniz için tüm imkânlar size sunulur. Sizlere gönderdiğimiz form üzerinden ilgili yerleri doldurduğunuzda istediğiniz keyfi evinize sipariş etmiş olursunuz.  Cihazın kurulumunu evinizde gerçekleştirip daha sonra teslim alma işlemi için ise ilgili arkadaşlarımız yine evinize gelerek cihazımızı teslim alabilmektedir. Sürekli müşterilerimize ise daha farklı avantajlar sunacağımızı belirtmek isteriz. Bu imkânlardan faydalanmak için internet üzerinden siparişinizi bizlere iletebilirsiniz.

Nerelere Playstation Kiralaması Yapılır?

Antalya Playstation kiralık cihazları genel olarak birçok semt ve ilçe için yapılır. İlçe ve semtlerden vereceğiniz siparişler evinize firma üzerinden getirilmektedir. 7 günden fazla süreli PS4 kiralama talepleriniz özel indirim uygulanarak verilmektedir. Fiyatlar modellere ve istenilen oyunlara göre değişiklik göstermektedir. Site üzerinden bilgi alabilir araştırma yapabilirsiniz. Cihazın uygunluğuna göre gün içerisinde siparişiniz teslim edilir. Günümüzdeki koşulları düşünürsek pandemiden dolayı Playstation salonlarına gitmek pek mümkün olamıyor. Evden hiçbir yere gitmeden uygun ücretlerle Playstation kiralamak sizler için en uygun alternatiftir. Cihaz ile beraber 4 kontrol kolu sizlerin talepleriyle verilmektedir.

Sizler de cüzi fiyatlar ile evden arkadaşlarınız ile beraber Playstation oynayabilirsiniz. Televizyonunuzda HDMI uyumu olduğu sürece bir problem yaşamazsınız. Genel olarak yeni nesil her türlü televizyonda bu özellik mevcuttur. Antalya’da teslimat yaptığımız bazı ilçelerimiz şu şekilde: Konyaaltı, Muratpaşa, Arapsuyu, Çarşı, Pınarbaşı, Bahçelievler, Toros, Fener, Altınkum, Gençlik, Uncalı, Güzeloluk, Hurma, Kızıltoprak, Liman, Lara ve Meltem. Bu ilçelerimizden vermiş olduğunuz ürünlerimizin teslimini ve kurulumu yapıyoruz ayrıca paket süreniz bittikten hemen sonra gelip ürünlerimizi kapınızdan alıyoruz. Sizlerde evinizden Playstation kiralamak isterseniz Konsol Tayfası kiralama üzerinden kiralayabilirsiniz.

Playstation Kiralama Ücretleri

Konsol Tayfası kiralama üzerinden Antalya ya da ilçelerinden %100 müşteri memnuniyeti garantili Playstation sipariş verebilirsiniz.  Kiralık Playstation fiyatları genel olarak değişiklik gösterir. Kaç adet oyun kolu talep ettiğinize, cihazın hangi sürümünü tercih ettiğinizi ve kaç günlük kiralamak istediğinize göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız 2008 yılından bu yana Türkiye’nin birçok yerine playstation kiralama hizmeti sunar. Playstation kiralama fiyatı Konsol Tayfası firması güvencesi ile tamamen bütçe dostudur. Ödemeler için de size birden fazla tercih sunar. İsterseniz cihazı getiren ekibe elden ücreti verebilirsiniz ya da EFT ile banka hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Sizlerde kısa bir araştırma yaparak ya da firmamız iletişim kanallarından bir tanesini kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Konsol Tayfası ile sizler de cihaz kiralayarak ev ortamında oyun zevkini çıkarabilirsiniz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Antalya’da Playstation Oyun Severler ve Gamerlar, Playstation Kiralama Hizmetinden Memnun Kalmadığınız Takdirde Ücretinizi Anında İade Ediyoruz. Müşteri Memnuniyeti Prensibimizle Sizlere Bir Haftalık Playstation Kiralama Hediye Ediyoruz.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR…

Antalya’da Playstation Kiralama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ve Semtler

KonyaaltıMuratpaşaArapsuyu
ÇarşıPınarbaşıBahçelievler
TorosFenerAltınkum
GençlikUncalıGüzeloluk
HurmaKızıltoprakLiman
LaraMeltem 

Bölgelerden vereceğiniz siparişleri adresinize getirelim.

Uzun Süreli Playstation Kiralama Taleplerinizde Özel İndirim Uygulanmaktadır.

Bulunduğunuz Şehirde Bayimiz Olmak İstiyorsanız info@konsoltayfasi.com adresimize mail yazabilirsiniz.
Sizleri de KONSOL TAYFASI Ailesinde Görmekten Mutluluk Duyarız.